Sizlerin alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilmeniz için 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

1-Kredi kartı ile Tek Çekim

Alışverişlerinizi Mastercart ve Visa kredi kartlarınızdan Rapid SSL güvenlik sertifikası ile güven içinde yapabilirsiniz. Kredi kart işlemleri sanal post üzerinden bankalar ile entegreli ve 256 bit SSL üzerinden yapılmaktadır

Kredi kartı ile yapacağınız alış verişlerde her hangi bir komisyon ücreti almıyoruz.

2-Kredi kartı ile Taksitli Ödeme

Tüm Kartlara indirimli fiyata 12 taksit yapıyoruz. Bizim belirlediğimiz taksit seçeneklerinden komisyon alınmıyor, ancak farklı seçeneklerde komisyon ücreti alınacaktır. 

3-Banka havalesi,eft veya Posta çekli hesabına ödeme

Alışverişlerinizin ödemelerini sadece kredi kartı ile değil sipariş sonrasında size gönderilen e mail içerisinde bulunan banka hesap numaralarına eft ve havale ile yapabilirsiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun herhangi bir PTT şubesine giderek sipariş sonrasında size gönderilen e mail içerisinde bulunan Posta Çeki hesap numarasına ödeme yapabilirsiniz

Havale / Eft ve posta çeki ödeme seçeneği ile yaptığınız alışverişlerinizde sipariş tarihinde itibaren 2 iş günü içerisinde hesabımıza ödemler geçmemesi durumunda siparişiniz iptal edilecektir.

Yapmış olduğunuz alışverişin sonuçları üye olurken kullandığınız e-mail adresinize ayrıntıları gösteren bir form olarak gönderilecektir. Burada alışverişinizi miktarı, tutarı, ödeme şekli ve teslim adresini göreceksiniz.

ÖNEMLİ !!!

Havale veya Eft yaparken alıcı ismine "Mavic Akademi" değil . Mavic Teknoloji ve Eğitim A.Ş olarak yazılması gerektiğine dikkat etmenizi rica ediyoruz.

HESAP NUMARALARIMIZ

Kuveyt Türk :

Mavic Teknoloji Ve Eğitim Anonim Şirketi
İBAN :TR360020500009678833600001

-------------------------------------------------

Ödeme Tamamlandığında Sitemiz Üzerinden İletişim Bölümüne Girerek Ödeme Bildirimi Yapınız.

Ödeme Bildirimi Yapmak İçin Tıklayın...

Eğitim Seçenekleri

Özel
İndirim 31%
1,600.00 TL 1,100.00 TL
Özel
İndirim 13%
750.00 TL 650.00 TL
Size Çok Yakınız